About Us

رویای شما
تبدیل به واقعیت می‌شود

گروه معماری و دکوراسیون
ساناز گودرزی

ARCHITECT & INTERIOR DESIGN

زمینه فعالیت این گروه طراحی تخصصی، نظارت و اجرای کامل یک پروژه- طراحی دکوراسیون داخلی- طراحی تخصصی سالن‌های زیبایی- طراحی تخصصی پروژه‌های لوکس مسکونی و پروژهای اداری و تجاری- طراحی مراکز مؤسسات آموزش و پژوهش میباشد. مدیریت این مجموعه را مهندس ساناز گودرزی بر عهده دارد. ساناز گودرزی تحصیلات معماری خود را تا اخذ درجه کارشناسی ارشد مهندسی معماری در دانشگاه تهران به انجام رساند. و به عنوان بنیان‌گذار و طراح اصلی مجموعه درحال فعالیت می‌باشد و مقالات علمی ایشان در راستای فضای معماری در سطح بین‌المللی منتخب گردید. و در حال چاپ در مجلات و ژورنال‌های معتبر بین‌المللی است. تمامی طراحان و ایده پردازان و مجریان پروژه‌های این مجموعه فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و اساتید برتر و مجرب دانشگاه تشکیل می‌دهد. این مجموعه تاکنون توانسته است طراحی و اجرای چندین پروژه مسکونی، سالن‌های زیبایی، موسسه آموزش عالی، اداری، طراحی داخلی و تجهیز هتل را در کارنامه خود ثبت نماید. این مجموعه در راستای رسیدن به اهداف بزرگ خود درحال وسعت بخشیدن به آتلیه‌های معماری خود می‌باشند ودر همین راستا در حال تلاش مجری طراحی و ساخت بناهای عظیم معماری در این مرزبوم و خارج از آن می‌باشد و با برنامه‌ریزی و اجرای طراح واره‌های هدفمند گام بزرگی را در این مسیر نهاده که به زودی همگان شاهد آن خواهیم بود.

رویایی شما تبدیل به واقعیت می‌شود این تمام چیزیست که ما انجام می‌دهیم.

TURN YOUR DREAMS INTO REALITY

رویایی شما تبدیل به واقعیت می‌شود این تمام چیزیست که ما انجام می‌دهیم.

رضایت مشتریان
68%
تنوع خدمات
25%
زیبایی بصری
36%
نمونه کارها
82%

با ما بیشتر آشنا شوید

MORE ABOUT US

این مجموعه با اولویت قرار دادن خواسته‌ها کارفرما و رسیدگی اضطراری و پیگیرانه در رابطه با موضوعاتی پیش آمده را سرلوحه قرار داده و تا حصول نتیجه رضایت بخش دست از تلاش و همکاری بر نخواهد داشت.

نحوه مشاوره مجموعه بصورت آنلاین و حضوری می‌باشد.
هزینه‌های مشاوره مطابق هر پروژه متغیر می‌باشد و مشاوره‌ها به صورت تخصصی با طراحان اصلی مجموعه صورت می‌گیرد.

همکاران تیم ساناز گودرزی، باتوجه به پارامترهایی که در اختیارشان قرا گرفته، فرصت‌ها یا مشکلات را درک کرده، تحلیل نموده و بهترین تصمیم را درباره نحوه صحیح پاسخگویی به مشتریان، در نظر می‌گیرند.
این مجموعه با اولویت قراردادن خواسته‌های کارفرما و رسیدگی اضطراری و پیگیرانه در رابطه با موضوعات، موارد اضطراری را سرلوحه قرار داده و تا حصول نتیجه رضایت بخش، دست از تلاش و همکاری بر نخواهند داشت.

تمامی پرسنل دارای مدارک کارشناسی ارشد معماری می‌باشند و متخصص در کلیه امور مربوط به طراحی و همچنین مهندس عمران (سازه) و مهندس تأسیسات نیز این مجموعه را یاری می‌کنند.
و روزهای کاری این مجموعه در تمامی آتلیه ها از شنبه تا پنجشنبه در یک شیفت کاری 8 صبح تا 5 عصر می‌باشد.
در راستای خدمت‌رسانی به مردم و کارفرماهای گرامی شأن و ارزش کار در ابتدا به سمت ارزش‌های معنوی می‌باشد و سپس مادیات مطرح می‌گردد.
داشتن برخورد عالی پرسنل با ارباب رجوع و تکریم ارباب رجوع و تلاش برای میزان رضایت‌مندی و تأمین خواسته‌ها ارباب رجوع یکی از قانون‌های لازم برای این مجموعه می‌باشد.